Monter

Monter
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko MONTER

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wszelkie prace związane z montażem urządzeń i instalacji w obiektach budowlanych. Praca pod nadzorem i ze wsparciem doświadczonego pracownika.

Wymagania:

  • chęć do pracy i nauki nowych umiejętności,
  • gotowość do wyjazdów służbowych – praca również w delegacji,
  • umiejętność pracy w zespole.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w zgranym zespole fachowców.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu, swoją kandydaturę mogą zgłosić przesyłając CV oraz list motywacyjny na adres: rekrutacja@bartosz.com.pl z dopiskiem w temacie: „Monter”.

Zastrzegamy kontakt z wybranymi Kandydatami.

Informujemy, iż w przypadku przesłania do nas aplikacji administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Firma „Bartosz” Sp.j. Bujwicki, Sobiech z siedzibą w Białymstoku (15-399), ul. Sejneńska 7. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w którym zgłosiła Pani/Pan swój udział, jak również w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, o ile wyraziła Pani/Pan na to zgodę. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.