Monter central wentylacyjnych

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko MONTER CENTRAL WENTYLACYJNYCH

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wszelkie czynności związane z montażem produkowanych przez nas central wentylacyjnych. Ponadto do jej obowiązków należeć będzie dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy oraz wsparcie zespołu produkcji.

Miejsce pracy:

  • Zakład Produkcyjny Central Wentylacyjnych w Czarnej Białostockiej (teren dawnej Agromy).

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi monterskich
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Mile widziane doświadczenie przy montażu podobnych urządzeń
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w zgranym zespole fachowców
  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
  • Transport do miejsca pracy

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu, swoją kandydaturę mogą zgłosić przesyłając CV na adres:  rekrutacja@bartosz.com.pl z dopiskiem w temacie: „Monter central”.

Zastrzegamy kontakt z wybranymi Kandydatami.

Informujemy, iż w przypadku przesłania do nas aplikacji administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Firma „Bartosz” Sp.j. Bujwicki, Sobiech z siedzibą w Białymstoku (15-399), ul. Sejneńska 7. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w którym zgłosiła Pani/Pan swój udział, jak również w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, o ile wyraziła Pani/Pan na to zgodę. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.