Oferta firmy | Producent Bartosz

Od początku naszej działalności skupiamy się na współpracy z najlepszymi fachowcami, co w połączeniu z 30-letnim doświadczeniem w branży sanitarnej umożliwia nam produkcję urządzeń idealnie dopasowanych do danej inwestycji.

Niejednokrotnie udowodniliśmy, że nasze urządzenia wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz osiągają zakładane parametry pracy. Indywidualne podejście do inwestycji, możliwość zastosowania rozwiązań niestandardowych oraz bogata wiedza całego zespołu Firmy Bartosz są gwarancją, że dostarczone urządzenia zadowolą Inwestorów i z powodzeniem będą spełniać swoje zadanie nawet w najtrudniejszych warunkach pracy. Dowodem wysokiej jakości naszych produktów jest bogate portfolio realizacji oraz słowa uznania zadowolonych Klientów. Z wieloma z nich współpracujemy już od lat i wspólnie realizujemy przedsięwzięcia budowlane.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje produkcję, dostawę oraz montaż:

 

Poza działalnością produkcyjną świadczymy usługi serwisowe (w ramach udzielonej gwarancji lub pozagwarancyjne) oraz prowadzimy sklep stacjonarny, którego asortyment obejmuje m.in. pompy do wody,  filtry do wody, armaturę, komponenty do automatyki przemysłowej (czujniki, falowniki itp.) oraz elementy eksploatacyjne do sprzedawanych przez nasz urządzeń, czyli m. in. filtry powietrza do central wentylacyjnych. Oferta sklepu stacjonarnego powadzonego w centrali firmy dostępna jest również w sklepie internetowym www.bartoszsklep.pl 

 

Zapraszamy do współpracy, a przypadku pytań zachęcamy do składania zapytań. Dane kontaktowe dostępne są w zakładce Kontakt.