Dobierz zestaw hydroforowy

Dobierz zestaw hydroforowy

Szybko dobierz zestaw hydroforowy do swojej inwestycji! Poniższy formularz pomoże Ci sprawnie przekazać informacje niezbędne do przygotowania oferty na zestaw hydroforowy i znacznie przyspieszy czas reakcji na zapytanie. Masz pytania? Zadzwoń! Dział Techniczny Wod.-Kan. – tel. (85) 745 57 12 w. 61.

Dobór zestawu hydroforowego | Producent Bartosz

Dane Klienta

Parametry do doboru

Zasilanie zestawu

Wymagane ciśnienie i zapotrzebowanie na wodę

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Firma „BARTOSZ” Spółka Jawna Bujwicki, Sobiech, z siedzibą przy ul. Sejneńskiej 7, 15 - 399 Białystok.
Przetwarzamy Pana/Pani dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pana/Pani dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Podanie przez Pana/Panią danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na przesłane zapytanie. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dotyczące przysługujących uprawnień, profilowania i okresu przechowywania danych zawarte są w zakładce O firmie – Polityka prywatności i cookies.