Filtry do wody Aqua Revital

Filtry do wody Aqua Revital

Coraz więcej osób skarży się na jakość wody, którą mają w swoim domu lub miejscu pracy. Osad, nieprzyjemny smak i zapach, strach przed bakteriami oraz wirusami sprawiają, że niechętnie pijemy ją prosto z kranu. Chlor, który dodawany do wody ma zabijać niepożądane związki, negatywnie wpływa na nasze zdrowie (wysusza skórę, powoduje alergie, może przyczyniać się do powstawania chorób nowotworowych). Z tego powodu zaopatrujemy się w wodę butelkowaną, zapominając, że jest ona często gorszej jakości niż ta płynąca w naszym kranie…

Nieustannie pracując nad poprawieniem jakości spożywanej przez nas wody oraz odpowiadając na liczne zapytania naszych Klientów wprowadziliśmy do oferty dwa modele filtrów do wody Aqua Revital: AQR 100 oraz AQR 100R, które ze względu na niewielki gabaryt przeznaczone są do montażu w szafce pod umywalką lub na ścianie.

 

Jaką wodę zapewniają domowe filtry do wody AQR 100 i AQR 100R?

Budowa systemu filtracyjnego AQR zapewnia skuteczne oczyszczenie wody z:

– cząstek stałych (np. rdza, piasek) – do 1 mikrona,

– zanieczyszczeń mechanicznych w tym bakterii, wirusów i cyst – do 0,3 mikrona,

– chloru.

Podczas stosowania systemu filtrów Aqua Revital woda pozbawiona jest szkodliwych związków, ma lepszy smak i zapach, a dzięki modułowi do rewitalizacji przybiera strukturę wody najlepiej przyswajalnej przez organizm, czyli wody źródlanej.

 

Jak zbudowane są filtry do wody AQR 100 i AQR 100R?

Każdy z zestawów filtracyjnych Aqua Revital wyposażony jest w filtr mechaniczny, filtr antybakteryjny oraz filtr z węglem aktywnym. Ponadto model AQR 100R posiada wbudowany moduł Revital, który zmienia strukturę wody i zapobiega jej utlenianiu, czyli starzeniu się.

 

Pobierz Adobe Flash player

 

Co wyróżnia zestawy filtracyjne Aqua Revital od filtrów dostępnych na rynku?

Do unikalnych cech naszych systemów filtracji bez wątpienia zaliczają się:

  1. Ingerencja w strukturę wody – woda, po przepłynięciu przez zestaw filtracyjny Aqua Revital, zmienia swoją strukturę na zbliżoną do wody źródlanej czy górskiej, czyli rozbijana jest na mniejsze klastry, co sprawia, że jest łatwiej przyswajalna przez nasz organizm.
  2. Wytworzenie promieniowania podczerwonego – promieniowanie podczerwone przenikając przez wodę nie tylko zapobiega utlenianiu, jest wręcz w stanie te procesy cofnąć!
  3. Najwyższa wartość jodowa węgla aktywnego – stosowany przez nas węgiel aktywny ma największą wartość jodową, co jest szczególnie ważne przy nadawaniu wodzie odpowiednich walorów smakowych, a jego porowatość zapewnia zdecydowanie większą zdolność absorpcji, czyli wiązania i usuwania niepożądanych związków z wody.

 

Czy to się opłaca?

Zastanówmy się: po co wydawać pieniądze na wodę butelkowaną skoro możemy ją mieć praktycznie za darmo? Po co pić wodę, która tygodniami stoi na sklepowych półkach lub w dystrybutorach, skoro możemy mieć świeżą, wartościową wodę w swoim kranie? Po co nosić ciężkie zgrzewki lub pamiętać o zamówieniu dostawy dystrybutorów, skoro smaczna woda, w nieograniczonej ilości i o każdej porze dnia może płynąć z naszego kranu? Odpowiedzi na powyższe pytania jednoznacznie potwierdzają, że niezależnie od tego czy chcemy zastosować proponowane przez nas filtry do wody na cały dom czy przygotować tylko jeden zdrój czystej wody w firmie, każdorazowo będzie to działanie wysoce opłacalne. Zyska na tym środowisko, nasz portfel, a co najważniejsze nasze zdrowie.