Nowa strona www.bartoszwentylacja.com.pl

Nowa strona www.bartoszwentylacja.com.pl
Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy nową odsłonę naszej strony internetowej w całości poświęconej wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła www.bartoszwentylacja.com.pl !

Nowa strona wyróżnia się nowoczesnym, przyjaznym wyglądem i prostą obsługą. Zbudowana została według najnowszych standardów, dzięki czemu dopasowuje się do ekranu urządzenia, na którym jest przeglądana. Cała oferta Działu Wentylacji została uporządkowana i podzielona na działy, dzięki czemu znalezienie informacji będzie łatwiejsze i bardziej intuicyjne. Poza przeorganizowaniem informacji strona daje nam możliwość publikowania formularzy oraz materiałów video.  Dzięki temu już wkrótce wzbogacimy jej zawartość o dodatkowe materiały.

 

Tworząc nową wersje strony chcieliśmy by nie była ona jedynie statyczną stroną reklamową z ofertą. Zależy nam, aby nasz serwis był wartościowym źródłem informacji na temat zagadnień związanych z szeroko pojętą wentylacją. Dlatego jednym z elementów nowej strony jest BLOG, na którym regularnie publikować będziemy wpisy, których tematem przewodnim będzie rekuperacja, odzysk ciepła oraz inne tematy bezpośrednio związane z naszą branżą.

 

Zapraszamy do zwiedzania! –> www.bartoszwentylacja.com.pl