Powietrze

jest naszą inspiracją

"Każdy ma prawo oddychać zdrowym powietrzem wewnętrznym"
tą zasadę Światowej Organizacji Zdrowia realizujemy w naszej codziennej pracy.

Woda

jest naszą inspiracją

Nasze zdrowie, długość życia i kondycja fizyczna zależą od jakości wody, którą spożywamy.
Nieustannie poszukujemy sposobów uzyskania wody doskonale podobnej jakościowo do wody źródlanej.

Uzdatnianie wody

Oczyszczanie wody w domu, w mieście, w całej gminie. Nowoczesne stacje uzdatniania wody, filtry do wody z kranu, odżelazianie wody ze studni głębinowych.

Czytaj dalej
Układy pompowe do wody i ścieków

Produkcja urządzeń wod.-kan.: zestawy hydroforowe i p.poż., przepompownie ścieków, tłocznie ścieków.

Czytaj dalej
Centrale wentylacyjne

Systemy wentylacji mechanicznej do domu, przemysłu, biura i innych obiektów energooszczędnych. Centrale wentylacyjne, wymienniki ciepła, rekuperatory.

Czytaj dalej
Systemy automatyki

Nowoczesne systemy automatyki przemysłowej, układy sterowania, szafy elektryczne, systemy monitorowania procesów przemysłowych.

Czytaj dalej

Informacje o firmie

Uzdatnianie wody oraz odzysk ciepła – Firma Bartosz

Witamy na stronie internetowej Firmy Bartosz – polskiej firmy, która doświadczenie w branży inżynieryjno-sanitarnej zdobywa już od 1990 roku.

Rosnące ceny surowców i energii oraz trend skłaniający do dbałości o otaczające nas środowisko, sprawiają, że nowoczesne systemy do oczyszczania wody takie jak np. filtry do wody oraz urządzenia pozwalające na odzysk ciepła, czyli centrale wentylacyjne i rekuperatory są już standardowym wyposażeniem budynków użyteczności publicznej i budynków mieszkalnych. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia wysokiej klasy, dzięki którym wzrośnie efektywność energetyczna oraz komfort użytkowania dowolnego budynku.

Produkowane przez nas zestawy hydroforowe są urządzeniami praktycznymi, wysoce wydajnymi oraz wytrzymałymi, dzięki czemu są w stanie pracować w trudnych warunkach. Układy pompowe naszej produkcji zapewniają stabilne parametry pracy w instalacjach hydrantowych (bytowych) oraz w przeciwpożarowych instalacjach tryskaczowych. Ponadto produkujemy przepompownie i tłocznie ścieków wykorzystywane przede wszystkim przy budowie kanalizacji sanitarnych, przemysłowych oraz deszczowych w miastach, wsiach oraz na potrzeby zakładów produkcyjnych. Swoją ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz do przedsiębiorstw z całej Polski.

Od 30 lat współpracujemy z najlepszymi inżynierami, projektantami instalacji oraz firmami wykonawczymi. Partnerskie relacje oraz dbałość o jak najwyższą jakość od zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Dziś, poza działalnością produkcyjną prowadzimy Centrum Serwisowe, które czuwa nad poprawnym działaniem nie tylko urządzeń wychodzących z naszych fabryk, ale również jesteśmy partnerami serwisowymi największych producentów z branży. Świadczymy wyspecjalizowane usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne, prowadzimy internetową oraz stacjonarną sprzedaż pomp oraz montujemy systemy wentylacji w Białymstoku i okolicach.

Wizja firmy

  • Jesteśmy godnym zaufania partnerem handlowym oraz producentem technologii przyjaznych ludziom i środowisku.
  • Fachowość i sprawność obsługi Klienta jest naszą zasadą.
  • Dbamy o Pracowników i zapewniamy im możliwość rozwoju.
  • Poszukujemy innowacyjnych rozwiązań technicznych i nowych rynków zbytu.
  • Rozumiemy współczesny świat, a podejmując wyzwania, znajdujemy w nim miejsce dla siebie.
Czytaj dalej