Doradca Techniczno-Handlowy

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy w Dziale Wentylacji

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Doradcy Techniczno-Handlowego należeć będzie m.in.:

  • pozyskiwanie nowych Klientów (klienci indywidualni, firmy instalacyjne) na terenie województwa podlaskiego,
  • bieżąca obsługa nowych i obecnych Klientów firmy (dobór urządzeń, przygotowywanie ofert),
  • budowanie pozytywnych, partnerskich relacji z Klientami pozyskanymi i obecnymi,
  • pozyskiwanie informacji o nowych inwestycjach,
  • planowanie i realizacja działań pro-sprzedażowych,
  • wsparcie pozostałych pracowników Działu Wentylacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne, inżynieria środowiska),
  • aktywne prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista, dobra prezencja,
  • zaangażowanie i inicjatywa,
  • umiejętność organizacji swojej pracy oraz samodyscypliny,
  • łatwość w nawiązywaniu relacji międzyludzkich,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość branży sanitarnej nie są wymagane, lecz będą dodatkowym atutem podczas rekrutacji.

Zapewniamy wstępne przeszkolenie, niezbędne narzędzia pracy oraz pełne wsparcie podczas procesu wdrożenia.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@bartosz.com.pl w tytule wiadomości prosimy wpisać “Doradca Techniczno-Handlowy w w Dziale Wentylacji”.

Zastrzegamy kontakt z wybranymi kandydatami.

Informujemy, iż w przypadku przesłania do nas aplikacji administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Firma „Bartosz” Sp.j. Bujwicki, Sobiech z siedzibą w Białymstoku (15-399), ul. Sejneńska 7. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w którym zgłosiła Pani/Pan swój udział, jak również w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, o ile wyraziła Pani/Pan na to zgodę. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.