Otwórz w nowym oknie

Centrala

Centrala

Firma Bartosz Sp. J. Bujwicki, Sobiech

Siedziba główna

ul. Sejneńska 7
15-399 Białystok
tel. (85) 745 57 12
fax (85) 745 57 11

Sklep firmowy

ul. Sejneńska 7
tel. (85) 745 57 12 wew. 11, 12
handlowy@bartosz.com.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00
sobota: 9:00 – 13:00
niedziela: nieczynne

Zestawy hydroforowe i pompownie, przepompownie i tłocznie ścieków:

tel. (85) 745 57 12 wew. 61, 62
bartosz@bartosz.com.pl

Stacje uzdatniania wody

tel. (85) 745 57 12 wew. 71, 72
realizacja@bartosz.com.pl

Centrale wentylacyjne i rekuperatory

oferty, doradztwo: tel. (85) 745 57 12 wew. 31, 33, 34
wentylacja@bartosz.com.pl

Automatyka

doradztwo: tel. (85) 745 57 12 wew. 41, 42
automatyka@bartosz.com.pl

Księgowość

tel. (85) 745 57 12 wew. 51, 52
ksiegowosc@bartosz.com.pl

Marketing

tel. (85) 745 57 12 wew. 32
marketing@bartosz.com.pl

Serwis – Woda

tel. (85) 745 57 12 wew. 21, 22
serwis@bartosz.com.pl

Serwis – Wentylacja

tel. (85) 745 57 12 wew. 33
serwiswentylacja@bartosz.com.pl

Współpraca z Kongo

tel. 607 226 049
bujwicki@bartosz.com.pl